İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. THY Ödüllere Doymuyor!

THY Ödüllere Doymuyor!

THY Ödüllere Doymuyor!

Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) ülkelerindeki en büyük sektörel etkinlik olan Ulusal Sivil Havacılık Altyapısı (NAIS) fuarında Türk Hava Yolları üç ödül birden aldı. Ülkemizin bayrak taşıyıcı firması Türk Hava Yolları bu zamana kadar aldığı ödüller ve imza attığı başarılar ile hep gurur kaynağımız oldu. Son olarak Rusya’da aldığı 3 ödülle göğsümüzü kabartmaya devam ediyor.

Rusya Havacılık Kurumu (Rosaviatsiya), Rusya Ulaştırma Bakanı ve Rusya Federal Turizm Ajansı‘nın (Rosturizm) desteğiyle gerçekleştirildi. NAIS forumu ve fuarı havalimanları, helikopter alanları ve hava yolu şirketleri olmak üzere sivil havacılık altyapısının gelişmesini öngörüyor.

Etkinlikte düzenlenen ödül töreninde global markamız Türk Hava Yolları, Yabancı Hava Yolu şirketleri arasında En İyi Ekonomi Sınıfı, En İyi Sadakat Program ve En İyi Uçak İçi Eğlence Sistemi ödüllerine layık görüldü.

Moskova‘da bu yıl beşincisi düzenlenen etkinlik de  yerli ve yabancı bir çok hava yolu şirketinin yanı sıra Rusya Ulaştırma Bakanı’nın da hazır bulunduğu törende ödüller dağıtıldı.

THY Rusya Genel Müdürü Mefail Deribaş, THY adına ödülleri Rusya Federasyonu Sivil Havacılık Genel Müdürü’nün elinden aldı. Deribaş ödül sonrası yaptığı kısa konuşmada, “THYye ödülleri layık gördüğünüz için teşekkür ederim. Rusya’da 10 noktayla en fazla uçan yabancı hava yolu şirketiyiz. Bu on noktadan da Rus vatandaşlarını THY’nin uçtuğu 120 ülkede 300’den fazla noktaya bağlantılı olarak ulaştırabiliyoruz. Böylece Rusya sivil havacılık sektörüne katkılarımızı sunuyoruz ve sunmaya devam edeceğiz” dedi.

JetTürk ailesi olarak, Dünya çapında göğsümüzü kabartan, THY ve yönetimini kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

jetTurk

Türk Sivil Havacılık tarihinden aldığı güçle, yarınlara daha umutlu, daha güçlü bakabilmek adına Türk Sivil Havacılığı’nın her kademesinde yer edinebilmek için, bize gönül verenlerden aldığımız destek ve güçle, mavinin sonsuz güzelliğinde, geleceğin büyük ülke Türkiyesi’nde, havacılık alanındaki gelişmelere katkıda bulunabilmek, havacılığı 7’den 70’e herkese sevdirebilmek başlıca amaçlarımız arasındadır.

Yorum Yap