1. Ana Sayfa
  2. Editörün Seçtikleri
  3. Samsung GearS3 Akıllı Saat Çekilişi!
Trendlerdeki Yazı
reaksiyion-alkis

Samsung GearS3 Akıllı Saat Çekilişi!

Samsung GearS3 Akıllı Saat Çekilişi!

Tüm JetTürk ailesine selamlar 🙂 Yeni bir çekiliş ile karşınızdayız. 2019 yılının ilk çekilişi ile 1 şanslı kullanıcımıza Samsung GearS3 akıllı saat hediye ediyoruz. Tabi çekilişe katılabilmek için bazı şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Aşağıda ki formda yer alan adımları tamamlayarak çekilişe katılabilirsiniz. Yerine getireceğiniz her adım ile daha çok puan toplayıp, kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.  Örneğin sadece Facebook sayfamızı beğenmeniz 5 puan iken, Facebook, Youtube ve Twitter üzerinden takipçimiz olmanız 20 puandır. Ne kadar çok puan, o kadar çok kazanma şansı!

Çekiliş süresince JetTürk instagram hesabını takip edip çekilişle ilgili görseli story olarak yada ilgili paylaşıma en az 3 arkadaşınızı etiketleyerek, Facebook sayfamızı takip edip ilgili çekiliş görselini herkese açık olarak paylaşarak, Twitter hesabımızı takip edip ilgili paylaşımı retweet ederek yada YouTube kanalımıza abone olarak gerçekleştirebilirsiniz. 

Çekiliş hakkınızın geçerli sayılabilmesi için bunlardan en az birini yapmanız gerekmektedir. 

Daha fazla puan kazanmak için aşağıda ki adımları tamamlayın…

ÇEKİLİŞ VAR!➤ Bu paylaşımı "herkese açık" olarak profilinde PAYLAŞ!➤ Sayfamızı beğen!➤ Linke tıkla; https://www.jetturk.com/samsung-gears3-akilli-saat-cekilisi/

JetTürk paylaştı: 21 Ocak 2019 Pazartesi
Bu paylaşımı herkese açık olarak Facebook profilinde PAYLAŞ! Facebook sayfamızı BEĞEN!

Retweet yap, hesabımızı takip et!
Hesabımızı takip et!
YouTube kanalımıza Abone Ol!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

jetTurk

Türk Sivil Havacılık tarihinden aldığı güçle, yarınlara daha umutlu, daha güçlü bakabilmek adına Türk Sivil Havacılığı’nın her kademesinde yer edinebilmek için, bize gönül verenlerden aldığımız destek ve güçle, mavinin sonsuz güzelliğinde, geleceğin büyük ülke Türkiyesi’nde, havacılık alanındaki gelişmelere katkıda bulunabilmek, havacılığı 7’den 70’e herkese sevdirebilmek başlıca amaçlarımız arasındadır.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 3 sene önce

    Başarıların daim olsun 🙇‍♀️ her zaman yanındayız 😊

    • jetTurk

      Teşekkürler Özlem Hanım, desteklerinizle en iyiyi yapmak için uğraşıyoruz 🙂