1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Funda Ocak ve Yönetiminden Hatay Havalimanı’na Ziyaret

Funda Ocak ve Yönetiminden Hatay Havalimanı’na Ziyaret

Funda Ocak ve Yönetiminden Hatay Havalimanı’na Ziyaret

DHMİ Yönetim Kurulu toplantısının ardından Hatay Havalimanında incelemelerde bulunan Genel Müdür Funda Ocak’a, Yönetim Kurulu üyeleri Ali Rıza Yüceulu, Mehmet Ateş, Erol Çıtak ve Sadettin Parmaksız refakat etti.

 

Genel Müdür Funda Ocak, Hatay Havalimanı incelemelerini twitter hesabından duyurdu:

-Bugün, değerli Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte Hatay Havalimanı’nda denetleme ve incelemelerde bulunduk, Yönetim Kurulu Toplantımızı gerçekleştirdik.

*

Ayrıca kıymetli mesai arkadaşlarımızla bir araya gelip sohbet ettik. Bizleri her zamanki misafirperverlikleriyle bağırlarına basan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum

*

Göreve geldiğim günden beri 20’den fazla havalimanını ziyaret edip, başarılarımıza alın teri ve emekleriyle katkıda bulunan çalışanlarımızla hasret giderdik. İnşallah yılsonuna kadar ziyaret etmediğim Havalimanı kalmayacak.Yorum Yap

Yazar Hakkında

jetTurk

Türk Sivil Havacılık tarihinden aldığı güçle, yarınlara daha umutlu, daha güçlü bakabilmek adına Türk Sivil Havacılığı’nın her kademesinde yer edinebilmek için, bize gönül verenlerden aldığımız destek ve güçle, mavinin sonsuz güzelliğinde, geleceğin büyük ülke Türkiyesi’nde, havacılık alanındaki gelişmelere katkıda bulunabilmek, havacılığı 7’den 70’e herkese sevdirebilmek başlıca amaçlarımız arasındadır.

Yorum Yap