İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Editörün Seçtikleri
  3. Qatar Airways A350-1000 Orkun Şahin ile Kokpit İncelemesi

Qatar Airways A350-1000 Orkun Şahin ile Kokpit İncelemesi

Qatar Airways A350-1000 Orkun Şahin ile Kokpit İncelemesi

Airbus firmasının son teknolojiye sahip uçağı Eurasia Airshow‘da ziyaretçilerin büyük ilgi ve beğenisini toplamayı başardı. Şu an Dünya’da sadece 1 tane bulunan A350-1000 uçağını siz değerli takipçilerimiz için detaylı kabin incelemesi yaptık. (A350-1000 Detaylı Kabin incelemesi)

Uçakta Qsuite konseptiyle donatılmış 46 business ve 281 ekonomi sınıfı koltuk bulunurken, kabin içi eğlence sitemleri ve masaj yapma özelliğine sahip koltukları ile havayolunu tercih eden yolcuların ilgi odağı haline gelen A350-1000 uçağını, uçağın kaptan pilotu Orkun ŞAHİN ile kısaca konuştuk. Daha önce bir haberimizde sizlerle paylaştığımız gibi (O Uçak Türk Pilota Emanet) uçağı Doha’dan Antalya’ya Türk pilot Orkun ŞAHİN getirdi.

Orkun Şahin kimdir ?  A350-1000 uçağı özellikleri nelerdir ? Neden Qatar Airways ? Tüm bu soruların cevabını Orkun Şahin JetTürk kullanıcıları için yanıtladı.

Güncel havacılık haberleri için bizi takipte kalın…

Videolarımızı kaçırmamak için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

jetTurk

Türk Sivil Havacılık tarihinden aldığı güçle, yarınlara daha umutlu, daha güçlü bakabilmek adına Türk Sivil Havacılığı’nın her kademesinde yer edinebilmek için, bize gönül verenlerden aldığımız destek ve güçle, mavinin sonsuz güzelliğinde, geleceğin büyük ülke Türkiyesi’nde, havacılık alanındaki gelişmelere katkıda bulunabilmek, havacılığı 7’den 70’e herkese sevdirebilmek başlıca amaçlarımız arasındadır.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Gerçekten çok güzel bir anlatım olmuş. Sizi kamera karşısında daha çok görmek isteriz. Her şey mükemmel. JetTürk ailesine teşekkür ederim 🙂