İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Türkiye Dispeçerler Derneği’nden Radikal Kararlar!
reaksiyion-alkis

Türkiye Dispeçerler Derneği’nden Radikal Kararlar!

Türkiye Dispeçerler Derneği’nden Radikal Kararlar!

Daha önce yeni yönetim ile göreve başladığını siz değerli takipçilerimizle paylaştığımız Türkiye Dispeçerler Derneği, son yönetim kurulu toplantısı ile sektörde uçuş harekat uzmanlarının daha net bir kimliğe kavuşabilmesi adına çalışmalarına başladı.

Son yönetim kurulu toplantı sonrası dernek yöneticilerinin JetTürk‘e yaptığı açıklamalar neticesinde, dernek yönetiminin aldığı karar ile uçuş hareket uzmanlarının üniformalarında kullandığı Havayolu Pilotları Brovesi artık kullanılmayacak. Tasarımının tamamen derneğe ait olduğu Dispatcher brovesi kullanılacak. İlk toplantısıyla sektöre yeni bir soluk getirmek isteyen dernek, ilerleyen zamanlar da aldığı radikal kararlar ile havacılık dünyasının gündemini meşgul edecek.

Dernek başkanı Dinçer BAL ve dernek başkan yardımcısı Umut KİBRİT‘in JetTürk‘e aktardığı bilgilere göre ilerleyen süreçlerde dernek çatısı altında yürütülecek ve faaliyete geçirilecek projeler ile hem yurt içinde hemde yurt dışında ses getirecek işlere imza atacaklarını, üniversite ve sektör iş birliklerinin yanı sıra, alınan radikal kararlar ile yollarına hız kesmeden devam edeceklerinin bilgisini verdiler.

JetTürk ekibi olarak, sektöre yeni bir soluk getirmeyi kendilerine amaç edinen dernek çatısı altında bulunan her bireye yapacakları projelerde başarılar diliyoruz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

jetTurk

Türk Sivil Havacılık tarihinden aldığı güçle, yarınlara daha umutlu, daha güçlü bakabilmek adına Türk Sivil Havacılığı’nın her kademesinde yer edinebilmek için, bize gönül verenlerden aldığımız destek ve güçle, mavinin sonsuz güzelliğinde, geleceğin büyük ülke Türkiyesi’nde, havacılık alanındaki gelişmelere katkıda bulunabilmek, havacılığı 7’den 70’e herkese sevdirebilmek başlıca amaçlarımız arasındadır.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 3 sene önce

    Tebrik ederim. Yolunuz açık olsun.
    Çağatay UYSAL – Emekli dispatcher.