1. Ana Sayfa
  2. Editörün Seçtikleri
  3. Uçak Kazaları Depremlerin Habercisi mi ?

Uçak Kazaları Depremlerin Habercisi mi ?

Uçak Kazaları Depremlerin Habercisi mi ?

Bu hafta ki video konumuz bilim dünyasının pek onay vermediği bir durum; Depremler ve uçak kazaları… Ne alaka ya ? dediğinizi duyar gibiyiz ama videoyu izleyince sizinde düşünceleriniz değişecek buna eminiz…

Daha önce Artan uçak kazaları depremlerin habercisi mi? yazımızda bu konuyu ele alarak açıklamaya çalıştık. Takipçilerimiz tarafından gelen geri bildirimler ile YouTube kanalımızda bu konuyu ele almaya karar verdik.

Hatta videomuz da yer veremediğimiz bir bilgiyi de buraya ekleyelim. 25 Ocak 2019 tarihinde İzmir’de 4.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Aynı gün İtalyan Alpleri‘ndeki Aosta Vadisi yakınlarındaki Rutor buzulun bulunduğu bölgenin üzerinde bir yolcu uçağı ile helikopterin çarpışması sonucu 7 kişi hayatını kaybetti.

Peki tüm bunlar bir komplo teorisi mi ? Hep birlikte izliyoruz…

Videoyu izlemek için TIKLAYIN

https://youtu.be/sZDI5sDGk3g

Yorum Yap

Yazar Hakkında

jetTurk

Türk Sivil Havacılık tarihinden aldığı güçle, yarınlara daha umutlu, daha güçlü bakabilmek adına Türk Sivil Havacılığı’nın her kademesinde yer edinebilmek için, bize gönül verenlerden aldığımız destek ve güçle, mavinin sonsuz güzelliğinde, geleceğin büyük ülke Türkiyesi’nde, havacılık alanındaki gelişmelere katkıda bulunabilmek, havacılığı 7’den 70’e herkese sevdirebilmek başlıca amaçlarımız arasındadır.

Yorum Yap