İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Editörün Seçtikleri
  3. Havacılık Meraklılarının İmdadına Koşan 5 Oyun!
reaksiyion-sevdim

Havacılık Meraklılarının İmdadına Koşan 5 Oyun!

Havacılık Meraklılarının İmdadına Koşan 5 Oyun!

1. AirRivals

AirRivals, internet üzerinden online olarak oynayabileceğiniz, aksiyon ve strateji öğelerini bir arada sunan 3 boyutlu bir uçak savaş oyunudur. Oyun tamamen ücretsiz olup Türkçe oynanabilmektedir. Çoklu olarak oynayabileceğiniz bu oyunu oynarken diğer oyuncularla da sürekli irtibat halinde olabileceksiniz.

İndirmek için tıklayın.

2. Aviation Empire

Aviation Empire, iOS işletim sistemine sahip iPhone v iad cihazlarınız üzerinden keyifle oynayabileceğiniz, kendi havalimanınızı kurarak en iyi şekilde yönetmeye çalışacağınız eğlenceli bir simülasyon oyunudur. Oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi sosyal medya hesaplarınız ile giriş yaparak arkadaşlarınızla da oynayabilir ve rekabet edebilirsiniz. Oyun da, kendi havalimanınızı kurarak uçaklar satın almalı ve havalimanınızı en iyi şekilde yöneterek geliştirmelisiniz.

İndirmek için tıklayın.

3. Airline Manager 2

Airline Manager 2, oyunu strateji simülasyon karışımı bir oyundur. Oyun içerisinde gerçek hayattan bir yansımayı görebilirsiniz. Büyük bir yükseliş ivmesi elde etmek istiyorsanız her gün oyuna giriş yapıp uçaklarınıza kalkış emri vermelisiniz. Alacağınız yeni uçaklar için belirleyceğiniz destinasyonlara göre, uçakları konfigüre edebilirsiniz.

İndirmek için Tıklayın

4. Transporter Flight Simulator

Transporter Flight Simulator, kariyerinizin ilk pilot deneyimi için size sunulan en iyi simülatör oyunlarından birisidir. Yaşayacağınız bu deneyimde yolcularla dolu ticari bir uçağı kontrol etmek hiç de kolay olmayacak. Gerçek uçuş hissiyatını alabileceğiniz bu simülatorde amacınız sadece yolcuları bir noktadan başka bir noktaya götürmek olmamalı gerekli uçuş kontrollerini de ihmal etmemelisiniz.

İndirmek için tıklayın.

5. Microsoft Flight Simülatör X

Tamamen gerçekçi ses ve grafiklerle bezenmiş bu simülasyonda kendinizi bir pilot gibi hissedip gerçek uçuş deneyimini hissedebilirsiniz. Dünyadaki 24 bin havalanının hepsine giriş ve çıkış yapabilirsiniz. Şehirlerin üzerinden geçerken trafikteki arabaları görebilir, sahillerin üzerinden geçerken de martılara rastlayabilirsiniz.

İndirmek için tıklayın.

BONUS

Tüm bu oyunları ve daha da fazlasını indirebileceğiniz indir.com, İmza İnternet Teknolojileri tarafından kurulup yönetilen yerli internet şirketlerimizden bir tanesi, son zamanlarda yaptığı atılımlarla en.indir.com ile yurt dışına açıldı. indir.com ekibini tebrik eder, yeni yayın hayatlarında JetTürk olarak başarılar dileriz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

jetTurk

Türk Sivil Havacılık tarihinden aldığı güçle, yarınlara daha umutlu, daha güçlü bakabilmek adına Türk Sivil Havacılığı’nın her kademesinde yer edinebilmek için, bize gönül verenlerden aldığımız destek ve güçle, mavinin sonsuz güzelliğinde, geleceğin büyük ülke Türkiyesi’nde, havacılık alanındaki gelişmelere katkıda bulunabilmek, havacılığı 7’den 70’e herkese sevdirebilmek başlıca amaçlarımız arasındadır.

Yorum Yap