İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. JetTürk Kariyer
  3. THY Personel Arıyor…

THY Personel Arıyor…

THY Personel Arıyor…

Dünya çapında ki gururumuz, global markamız THY, bünyesinde çalıştırmak üzere yeni iş arkadaşları aradığını duyurdu. Bilişim dünyasıyla yakından ilgilenen, bu yönde kariyer yapmak isteyen adaylara yönelik şartlarını açıklayan şirket, açık pozisyonlara alınacak kişilerin Part-Time olacağını da duyurusunda bildirdi. Dünya’nın önde gelen marklarından birisi olan Türk Hava Yolları’nda kariyerinizin basamaklarını çıkmak istiyorsanız sizde ilana başvurarak THY ailesine katılabilirsiniz.

Genel Kriterler

-T.C. vatandaşı olmak, 

-Adli Sicil ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmamak, 

 -En az 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin aşağıdaki bölümlerinden birinde öğrenimine devam eden, 

(Adli Bilişim Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar-Enformatik, Bilişim Sistemleri Bilişim Sistemleri Mühendisliği , Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilişim Teknolojisi, Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği), Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ,Endüstri ve Sistem Mühendisliği ,Endüstriyel Tasarım (Endüstri Ürünleri Tasarımı ),Enformasyon Teknolojileri, Enformatik, Görsel İletişim Tasarımı, Grafik Tasarımı, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, İşletme Enformatiği,İşletme Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği, Matematik , Matematik Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Uçak Mühendisliği, Üretim Sistemleri Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Yazılım ve Bilişim Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri-Belirtilen bölümlerde lisans 3.sınıf öğrencisi olan ve belgeleyebilen, 

-Haftada 2 günü; tam zamanlı olmak üzere, en az 20 saat çalışabilecek, 

-İyi derecede İngilizce bilmek (THY A.O. tarafından yapılacak olan İngilizce sınav ve/veya mülakatında başarılı olmak),

Aranan Nitelikler

-Bilişim sektörüne kendini yakın hisseden ve Bilgi Sistemleri kapsamındaki faaliyetlere ilgili,

-Problem çözme yeteneği gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan,

-Ekip çalışmasına yatkın, kişisel motivasyonu yüksek olan,

-Proaktif ve analitik düşünce yeteneğine sahip,

-Düzenli raporlama ve dokümantasyona önem veren,

-MS Office araçlarını çok iyi bilen,

-Araştırmayı ve öğrenmeyi seven, teknolojiyi ve yenilikleri takip eden,

-Sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan,

-Yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek,

-İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, ikna yeteneği yüksek part-time çalışma arkadaşları arıyoruz.

Başvuru Şekli ve İzlenecek Yol

-Yukarıdaki şartları taşıyan adayların, ilana kurumsal web sitemiz üzerinden başvurmaları gerekmektedir. Yukarıdaki şartları taşımayanların ve kurumsal web sitesi başvurusu dışında herhangi bir şekilde başvuru yapanların başvurusu kabul edilmeyecektir.

-İlan yeterli başvuru alınana kadar yayında kalacaktır.

-İlan kriterlerini sağlayan adayların tümü, Sözel/Sayısal Yetenek ve İngilizce yazılı sınavına davet edilecektir.

-Çalışma yeri İstanbul olup çalışma süresince THY A.O. operasyonunun olduğu tüm yerlerde görevlendirme yapılabilir.

-Mülakat öncesinde adayların yukarıda belirtilen kriterlere uygunluğunu belgelemeleri istenecektir. Kriterlere uygun olmayan adaylar sürece devam edemeyecektir.

-Tüm süreç sonunda başarılı olan adaylara iş teklifi yapılacak olup işe başlama belgeleri hazırlamaları istenecek ve adayın istenen belgeleri teslim etmesi akabinde istihdam süreci tamamlanacaktır.

 

JetTürk Kariyer sayfamızdan Havacılık İş ilanları duyurularımızı takip edebilirsiniz.

BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN

 

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

jetTurk

Türk Sivil Havacılık tarihinden aldığı güçle, yarınlara daha umutlu, daha güçlü bakabilmek adına Türk Sivil Havacılığı’nın her kademesinde yer edinebilmek için, bize gönül verenlerden aldığımız destek ve güçle, mavinin sonsuz güzelliğinde, geleceğin büyük ülke Türkiyesi’nde, havacılık alanındaki gelişmelere katkıda bulunabilmek, havacılığı 7’den 70’e herkese sevdirebilmek başlıca amaçlarımız arasındadır.

Yorum Yap